Home > کار
Viewed 46 times 8 Answers
0

من تازه اومدم كانادا و توي يه مغازه كيف فروشي كار ميكنم مدير شعبش بارداره و تا دو ماه ديگه قرار شده من رو به جاش بزارن با اينكه كارمنداي قديمي تر هم داره از كار من خوششون اومده خوب با توجه به اينكه پيشرفت خوبيه ولي اين كاري نيست كه من بخوام ادامه بدم ترجيحم كار ساختمانيه چون ده سال توي ايران سابقه كاريشو دارم و ميخوام در همين حين كار درس بخونم كه بتونم كم كم وارد شغل خودم بشم به نظرتون بازم جاب هاي مرتبط با ساختمان را اپلاي كنم يا ازين موقعيت استفاده كنم اين مغازه بمونم و پايه حقوقم رو زياد كنم

2021-10-03 17:52:00 Canada کار #كانادا
8 Reply

تجربه کاری مدیریت خیلی میتونه به دردتون بخوره و‌ مفید باشه برای رزومتون. فکر میکنم خودتون جواب خودتونو دادین وقتی گفتین میخواین درس بخونین و کم کم وارد کار ساختمان شین. این فرصتی که دارین فرصت خوبیه. کنارشم میتونین اپلای کنین و‌ وقتی جاب آفر بهتری گرفتین، نوتیس میدین.

2021-10-03 18:36:00

خوب با اوجه به اينكه هر لحظه ممنكه جابم رو قبول كنن ميخوام بدونم صلاح هست اصلا دنبالش برم يا تجربه ي مديريا برام ارزشمند تر ميشه مرسي

2021-10-03 18:42:00

شما خودتون میدونین که هدفتون چیه و از چه شغلی لذت میبرین و در آینده چی میخواین. ولی تجربه ی مدیریت ، تجربه ی مفید و‌ به درد بخوریه برای رزومتون. چه جاب آفری دارین الان؟

2021-10-03 18:44:00

براي هوم ديپوت هست ولي نميدونم يه فروشنده ي ساده هوم ديپو باشم يا مدير يه فروشگاه كيف فروشي چندماه آينده كدومش ميتونه رزومه ي بهتري باشه بازم ممنون

2021-10-03 19:05:00

جفتشون کار کاستومر سرویسه ولی تجربه ی مدیریت بیشتر به دردتون میخوره.

2021-10-03 19:06:00

نه تنها در کانادا، بلکه در هرجای دنیا خیلی بهتره که به کاری بپردازید که علاقه بهش دارید. چون بحث یک عمر سپری کردن در محل کار و یک شغله و بهتره که ادم این بخش بزرگ زندگیش رو در کاری سپری کنه علاقه اصلیش هست. افرادی که در کارهایی مشغولن که علاقه‌ای بهش ندارن، حتی اگر درامد خوبی داشته باشن باز هم خوشحال و راضی نیستن. البته یک وقت بحث علاقه هست و یک وقت بحث اجبار یعنی بعضی اوقات فرد مجبور میشه که مدتی در کاری که بهش علاقه ای نداره مشعول باشه تا خرج گذران زندنی دربیاد تا سرفرصت کار مورد علاقه خودش رو پیدا کنه. و اکثرن این اتفاق برای مهندسان پیش میاد که در کارهای جنرال به دلیل سطح دانش و ذهن مرتبی که دارن، مورد علاقه مدیران و مالکان کسب و کار قرار میگیرن ولی حیفه که مهندسان در اون کارها باقی بمونن و بهتره به تخصص و علاقه اصلی خودشون بپردازن و به اون کارها به چشم فقط کار موقت نگاه کنن. مگر اینکه فرد واقعن به فروشندگی علاقه داشته باشه که اون بحثش جداست. شما که می فرمایین علاقه اصلی‌تون کار ساختمانی هست در کنار این کارتون به جستجو برای اون کار بپردازید و هر موقع فرصتی پیش اومد وارد بازار کار اون رشته بشید. من خودم در همین زمینه construction کار میکنم و کانستراکشن بازار کار نسبتن خوبی در کانادا داره و موقعیت های شغلی زیادی دراکثر شهرها و استانهای کانادا داره‌ به این دلیل که کانادا سالی حدود ۴۰۰ هزار مهاجر میپذیره و سالی ۲۰۰ هزار نفر هم مستقل میشن از خانواده و میرن سرخونه و زندگی خودشون. بنابراین باید برای سالی ۶۰۰ هزار نفر خونه و مسکن اماده بشه و از طرفی راه و جاده و پل و مدرسه و بیمارستان و ... پروژه های دیگه هم هرسال ساخته میشه و از این نظر این مارکت اقتصاد خوبی داره

2021-10-03 19:07:00

ممنون از توضيحاتتون ولي ميخواستم بدونم ممكنه به عنوان مدير توي رزومه ي كاريم خيلي تاثير گذار باشه يا نه اونقدرا فرق نميكنه كه من بخوام براش زمان بزارم ممنون و متشكر

2021-10-04 11:53:00

من هم با نظر خانم موافقم

2021-10-05 22:30:00

QAmon

Similar Question:

#كانادا